תקנון האתר

תקנון האתר פרחי הרצליה ח.פ 200026144

כללי

תנאי השימוש באתר מנוסחים בלשון זכר רק מטעמי נוחות והם מתייחסים לגברים  ולנשים כאחת.

כל הרוכש את שירותיי  האתר בכל דרך שהיא אם  בטלפון ו/או בכל צורה אחרת מצהיר ומתחייב כי קרא את התקנון ומסכים להוראותיו.

שעות הפעילות

שעות פעילות מרכז ההזמנות הינם :

בימים א-ה ינתן מענה טלפוני בין השעות 8:00ועד 19:30

בימי ו` וערבי חג ינתן מענה טלפוני 8:00 ועד 14:00

לא מתבצעים משלוחים ביום שבת חג וכו’

המוצרים יגיעו ליעדם עד 7 שעות מרגע אישור ההזמנה ע”י מרכז ההזמנות במקרה של משלוח מקומי (שמתומחר בד”כ 25 ₪) ו/או ע”פ תיאום עם מקבל ההזמנה. הפצת המשלוחים תתבצע בין השעות 8:00-20:00 ואו עפ”י תיאום עם מקבל ההזמנה .

במקרה של ישובים מרוחקים  המוצרים ימסרו במהלך היום.

    בישובים שבהם אין רישום מוסדר של כתובות ו/או יש קושי באיתור כתובת הנמען , יתואם איסוף המשלוח ע”י הנמען עצמו.

    במקומות בהם הכניסה מוגבלת כגון: מוסדות, מרכזי תעשיה ומסחר, יאלץ השליח לבקש מהנמען לרדת לקחת את המשלוח בעצמו.(או לחילופין  ישאיר את המשלוח אצל השומר או בחוץ)

    במידה והגענו אל כתובת הנמען אך הוא לא היה בבית , ולא ענה לטלפון , המוצר יושאר אצל השכנים או ליד הדלת  ,וכמו כן אנו נודיע על כך בטלפון .

    בחול המועד אין התחייבות על זמנים

אין התחייבות של זמנים בימי חג

בימי שישי, ערבי חג, ימי אהבה למיניהם ויום המשפחה לא ניתן להתחייב על שעת ההגעה. המשלוחים ימסרו במשך היום.

כל הזמנות ו/או הודעות שתתקבלנה בימים א-ה  עד השעה 18:00 יטופלו באותו היום.

כל הזמנות ו/או הודעות שתתקבלנה בימים א-ה   אחרי השעה 18:00 יטופלו ביום העסקים הבא.

כל הזמנות ו/או הודעות שתתקבלנה בימים ו’ וערבי חג    אחרי השעה 13:00 יטופלו ביום העסקים הבא.

שירות לקוחות:

לבירורים שונים ואינפורמציה נוספת ניתן לפנות אלינו באמצעות דואר אלקטרוני בכתובת                H-flowershop@gmail.com או בטלפון *5825 בימים א-ה בין השעות 8:00-19:30 ובימי ו בין השעות 8:00-15:00.

לתשומת ליבכם !

במקרה של תלונת לקוח, התלונה תעשה ותטופל ע”י שירות הלקוחות עד 48 שעות.

תלונות לא תתקבלנה לאחר 3 ימים מיום ההזמנה.

תלונות על איכות המוצר מתקבלות בטווח של 48 שעות בזן האספקה ובהצגת המוצר בלבד.

מדיניות שירותים ומחירים

הזמנות באתר יתקבלו בקניה מעל 100 ש”ח בלבד.

התמונות באתר מייצגות  את הזרים בגודל בנוני.

במקרה שבוצעה הזמנה לרכישת זרי פרחים ,מארז מתוק ,עציצים, מארזי שוקולדים, סלסלאות שוקולד  וסידורי פרחים המוצגים  באתר   והתברר כי מי מהמוצרים אזל, תספק החברה לרוכש מוצר דומה למוצר שהוזמן על ידו, ככל הניתן בצבעים ו/או בסוג של מוצרים שהוזמן בהזמנה המקורית ובאותו ערך.

התמונה להמחשה בלבד, הפרחים מצולמים בשיא פריחתם ויתכן כי יגיעו סגורים. במידה וחלק מהפרחים חסרים במלאי, נשלב פרחים אחרים התואמים לאופי ההזמנה.

פרחי הרצליה רשאית להפסיק את המבצעים בכל רגע נתון.

אין כפל מבצעים.

המבצעים המוצעים מעת לעת באתר, הינם עבור רכישות שיעשו online, אלא אם צוין אחרת.

פרטי רוכש השירותים ואבטחת האתר פרחי הרצליה

מוגן על פי תקן SSL סטנדרט האבטחה המחמיר בעולם לרכישות באינטרנט. השימוש בו מוכתב על ידי חברות האשראי, כנהוג באתרי הקניות המובילים בארה”ב.

בעת ביצוע הזמנה לרכישת שירותים באמצעות האתר יידרש הרוכש להזין במערכת פרטים אישיים, פרטי ההזמנה, פרטי כרטיס האשראי וכו` (להלן – הפרטים). בעלי האתר ו/או מי מפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם אינם אחראים לטעות הנעשית על ידי הרוכש בעת הקלדת הפרטים. כמו כן, הנ”ל לא יהיו אחראים במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי למקרה שבו פרטי הרכישה לא ייקלטו במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת ביצוע פעולות באתר.

  הקלדת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית. נגד מוסרי פרטים כוזבים יינקטו צעדים משפטיים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לאתר ו/או לבעלי האתר ו/או למי מפעיליו ו/או למי ממנהליו ו/או למי מטעמם.  במקרה של הקלדה שגויה של פרטים (לרבות הפרטים האישיים של הרוכש), שמורה לחברה ו/או מי מטעמה הזכות לפסול את ההצעה.

מחשב עיבוד הנתונים של החברה מנהל רישום ממוחשב של כל הפעולות המתבצעות באתר.  רישום זה יהווה ראיה לכאורה לאמור בפעולות אלו. אולם, שעון השרת יהווה ראיה סופית  ומכרעת  לעניין המועד בו בוצעה פעולה באתר

החברה תהייה רשאית לשלוח למבצעי הפעולות דואר אלקטרוני ,סמס כמו כן לפנות אליהם בכתב או בעל פה בכל מידע בדבר מבצעים של החברה, חידושים באתר פרסומות מגופים מסחריים נבחרים וכיו”ב, אלא אם יודיע הרוכש בכתב כי אינו מעוניין בכך.

הגבלת פרטיות ומסירת מידע לצד שלישי:

אתר H-flowers.co.il  מכיר בזכות הלקוחות ו/או המשתמשים לפרטיות   ויימנע מהעברת מידע אודותיהם לצדדים שלישיים .כמו כן חברתנו פועלת עפ”י חוק הגנת הפרטיות התשמ”א 1981

ביטול עסקה

טרם הוכן או נשלח המוצר:

כל ביטול עסקה יעשה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה) התשע”א – 2010

(א) ביטל הצרכן את הסכם הרכישה, כאמור בתקנה 2, רשאי העוסק לגבות מהצרכן דמי ביטול של 5% ממחיר הטובין או מערך השירות או 100 שקלים חדשים לפי הנמוך מבניהם.

(ב) נעשתה העסקה בכרטיס אשראי והוכיח העוסק לצרכן כי חברת כרטיסי האשראי או גוף אחר שעמו התקשר העוסק לביצוע סליקת כרטיסי אשראי, גבו ממנו תשלום בעד סליקת כרטיס האשראי בעסקה שבוטלה רשאי העוסק לחייב את הצרכן בתשלום שנגבה ממנו.

ביטול עסקה אשר המוצר הוכן או נשלח:

* אם התקבלה הודעת הביטול לפני ששוגרו המוצרים על ידי החברה אך הוכנו, הרוכש יחויב במלוא דמי ביטול הזמנה כקבוע בחוק בסך 100 ש”ח.

* אם התקבלה הודעת הביטול לאחר ששוגרו המוצרים על ידי החברה ו/או מי מטעמה, לא ניתן יהיה לבטל את הרכישה והרוכש יחויב במלוא מחיר הרכישה.

* אם וכאשר יוחלט לבטל הזמנה (לאחר ששוגרו המוצרים על ידי החברה ו/או מי מטעמה), יחולו על הרוכש דמי ביטול הזמנה בסך 100 ש”ח + דמי משלוח.

* כאמור, שאר דיני ביטולי עסקאות, יהיו ע”פ מדיניות ביטולי עסקה ע”פ חוק הגנת הצרכן 2010.

הגבלת אחריות

“פרחי הרצליה” שואפת שכל המוצרים המוצעים על ידה באתר יהיו באיכות גבוהה וראויים לשימוש. דגש רב מושם על איכותם הגבוהה של פרחים, עציצים, צמחי נוי, זרי פרחים וסידורי פרחים.

האחריות הבלעדית לכל המוצרים שאינם פרחים, עציצים, צמחי נוי, זרי פרחים וסידורי פרחים ולגבי כל מידע או מצג שנעשה באתר בכל הנוגע למהות המוצרים, לרבות שמות היצרנים, טיב המוצרים, תכונות המוצרים, תמונות המוצרים וכיוצ”ב, חלה על היצרנים ו/או היבואנים ו/או המשווקים המורשים של המוצרים, על-פי החוקים והתקנות להגנת הצרכן ובהתאם לתנאי תעודות האחריות והשירות הצמודות לכל מוצר/שירות, אם צורפו.

 התמונות באתר מיועדות להמחשה בלבד. יודגש, כי לאור העובדה כי התמונות מוצגות על  גבי צג  המחשב ו/או מודפסות על ידי המחשב, ייתכנו הבדלים ושינויים בין המראה המוצר בתמונה לבין המוצר במציאות.

בכל מקרה חבות החברה, תחת כל עילה משפטית שהיא, בגין מוצרים הנזכרים בסעיף זה לא תעלה מעבר לגובה התמורה ששולמה בפועל על המוצר/השירות שהוזמנו ע”י הרוכש.

 קניין רוחני

השימוש באתר הינו למטרות אישיות בלבד ולמטרות המפורטות בתקנון זה.

האתר “פרחי הרצליה ” מכיל מידע אשר חלקו מוגן ע”י זכויות יוצרים, סימני מסחר, וזכויות קניין אחרות. האמור חל הן על החלק הכתוב וכן על התמונות והגרפיקה המופיעה באתר. לחברה ו/או למפעילי האתר הזכות הייחודית והבלעדית לעשות שימוש במידע המופיע באתר ו/או באיזה חלק ממנו. משתמש ו/או רוכש ו/או צד ג` כל שהוא לא יהיה רשאי לעשות שימוש, באיזה אופן שהוא, אלא למטרות המצוינות בתקנון זה, במידע ו/או באיזה חלק ממנו, המופיע באתר. השימוש באתר לא יהא בו כדי להקנות למשתמש ו/או לרוכש ו/או לצד ג` כל שהוא זכויות קנייניות במידע המצוי באתר.משתמש ו/או רוכש ו/או כל צד ג` כל שהוא לא יהיה רשאי לשנות, לפרסם, לשדר או להעביר, לקחת חלק בהעברה או מכירה ולהשתמש באתר, במידע שבאתר, ו/או בחלק ממנו לשם יצירת יצירה נגזרת או לנצל את האתר, ו/או את תוכנו של האתר, כולו או חלקו, למטרה כלשהי, למעט המטרה, שלשמה נוצר האתר ולמעט המטרה שלשמה מותר השימוש באתר.

האתר מכיל קישורים לאתרים קרובים ו/או קשורים ברשת האינטרנט וזאת לנוחות המשתמשים בלבד. החברה ו/או מפעילי האתר אינם אחראים לתוכני האתרים האחרים ו/או למידע המופיע בהם בכל אופן שהוא. כל כניסה ו/או שימוש באתרים המקושרים לאתר נעשים באחריות המשתמש בלבד.

מקום השיפוט

כל מחלוקת שהיא בין רוכש ו/או גולש באתר לבין החברה בשל פעילות אשר בוצעה באתר ו/או מידע המופיע באתר, תתברר על פי הדין הישראלי וניתנת בזאת סמכות דיון מקומית ייחודית ובלעדית לבתי המשפט בתל-אביב – יפו ולהם בלבד.

“פרחי הרצליה ” שומרת לעצמה את הזכות לשנות מפעם לפעם את תנאי התקנון, וכן לשנות את מגוון השירותים והמחירים המוצעים וכן כל פרט אחר המופיע באתר, לרבות סגירתו ו/או ביטול ו/או צמצום ו/או הרחבת השירותים הניתנים בו, והכול על פי שקול הדעת הבלעדי של החברה ו/או של מפעילי האתר.